Bogdan Samojeden


Wiecie jak nazywa się nauczyciel, który rozmawia ze studentami? Pomaga w realizacji ich najbardziej zwariowanych pomysłów? Pozwala przeżywać im sukcesy i porażki z nimi związane? Pedagog. I my mamy to szczęście, że opiekunem naszego koła jest prawdziwy pedagog. Doktor inżynier Bogdan Samojeden, brawa!

Pauli Summa


Miłośniczka książek Remarque’a i dobrej muzyki, jako Przewodniczący organizuje prace Koła inspirując i motywowując nas do podejmowania nowych wyzwań. Realizuje kolejne cele w naszym „feniksowym” gronie, kieruje bieżącymi sprawami i reprezentuje nas na zewnątrz. W razie pytań, chętnie odpowiada na wiadomości.

Asia Płaszewska


Prawa ręka Przewodniczącego. Bezczelnie zdolna i odważna entuzjastka muzyki lat osiemdziesiątych. Nie ma oporów przed robieniem zdjęć wszystkim i wszystkiemu. W każdym momencie gotowa błysnąć fleszem i zatrzymać na zawsze ulotną chwilę. Bez jej aktywności, nie byłoby zakładki ze zdjęciami.

Wojtek Zborowski


Porusza się zwinnie, jak na taternika przystało. Uśmiecha się tajemniczo, jak na artystę przystało. Ubiera się z klasą, jak na mężczyznę z klasą przystało. Nasz najważniejszy grafik komputerowy! Gdy jego ręce sprawnie przeskakują z klawisza na klawisz, oczy wpatrują się w monitor, a z głośników płynie muzyka filmowa to znak, że niekwestionowany mistrz grafiki tworzy! Wojtek, bo tak ma na imię, potrafi zbudować stronę internetową w dwie godziny, zaprojektować identyfikatory w kwadrans, a nasze obłędne logo zajęło mu… przerwę na pączka.

Aneta Poliszewska


Redaktor naczelny i mistrzyni prezentacji, znana z wyjątkowej estetyki i głowy pełnej pomysłów, odpowiada za to jak widzą nas inni. Ma czarny pas w dziedzinie PR i realizacji kreatywnych przedsięwzięć. Jest miłośniczką polskich kryminałów i prokuratora Szackiego oraz prowadzi własnego bloga, najlepszego na Wydziale Energetyki i Paliw i prawdopodobnie całym AGH.

Anna Gazda


Sekretarz. Sprawozdawca. Skryba. Zajmuje się prowadzeniem dokumentacji, pilnowaniem porządku obrad, pisaniem sprawozdań z postępu prac związanych z wykonywanymi projektami, ale przede wszystkim… wprowadza pozytywną energię gdziekolwiek się pojawi. Ma 100 wybuchowych pomysłów na minutę i jest zawsze gotowa do działania.